#self_mothering

درباره تداکس جوانان تهران

تداکس جوانان تهران زیر شاخه‌ای از تداکس جوانان است که توسط سازمان جهانی غیرانتفاعی تد بنیان‌گذاری شده. ،هرسال حول تاریخ 19- 20 نوامبر، شهرهای مختلفی در سطح جهان اقدام به برگزاری رویداد تداکس جوانان می‌کنند. اگرچه هرکدام از این رویدادها دارای قالب، اندازه و زمینه‌های محتلف هستند، اما همه آن‌ها چشم‌انداز مشترکی دارند : تشویق خلافیت ایجاد جوانه‌های نوآوری و توانمدسازی جوانان. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره رویداد TEDxYouth می‌توانید به این آدرس مراجعه فرمایید.

تداکس جوانان تهران بر این اعتقاد است که هر فرد پرچم‌دار سرنوشت و صاحب اصلی زندگی خود است. یک جوان باید مسئولیت زندگی خود را بپذیرد، مستقل فکر کند و به تصوراتش پر و بال بدهد. او باید احساس توان‌مدی و شهامت داشته باشد تا بتواند نوآوری‌ها، فناوری‌ها و کسب و کارهای شگفت خلق کند. دعوت ما از سخنرانان این رویداد به گونه‌ای است که به انسان‌ها احساس امید و نمونه‌هایی از الگوهای مناسب دهد و آن‌ها را به حداکثر ظرفیت خود نزدیک سازد.

تداکس جوانان تهران رویدادی است برای بچه‌های دیروز، کودکان و جوانان امروز و پدر مادرهای فردا. رویدادی برای همه افرادی که ایده‌های ارزشمند را دوست دارند و نهادینه کردن آن‌ها در جامعه از سنین پایین را یک ارزش و هدف می‌دانند.

بیشتر بخوانید...

همکاری

همکاری با رویداد تداکس جوانان تهران از دو طریق زیر ممکن است:

nominate

کاندید کردن سخنران

با اینکار به ما کمک کنید ایده‌های با ارزش‌تری را گسترش دهیم
volunteer

داوطلب شدن در تیم

با عضوشدن در تیم ما خودتان را در کار با استانداردهای جهانی تد محک بزنید

سخنرانی‌های سال ۲۰۱۳

هم‌سو با قوانین تد، تداکس جوانان تهران هم پس از برگزاری هر رویداد، ویدیو سخنرانان را در دسترس عموم قرار می‌دهد.

تیم

تداکس جوانان تهران یک سازمان غیرانتفاعی است که توسط داوطلبان گردانده می‌شود. تمام کسانی که درگیر کار هستند تنها به خاطر علاقه به گسترش ایده ها کار می‌کنند. تداکس جوانان تهران توسط یک تیم مرکزی اداره می‌شود و توسط اعضای دیگر تیم‌ها پشتیبانی می‌شود. تمام افراد بصورت داوطلبانه فعالیت می‌کنند.

سارا محمدی

سارا محمدی

صاحب جواز و برگزار کننده

علیداد حسینی

علیداد حسینی

مسئول رویداد

رضا غیابی

رضا غیابی

مسئول رویداد

اسرا رنجبران

اسرا رنجبران

همکار

لادن عاصمی

لادن عاصمی

طراح گرافیک

فرخ شهابی نژاد

فرخ شهابی نژاد

تکنولوژی

یاسمن متین

یاسمن متین

بلاگر